top

Milenium Pizza – Grunwald

Wszystkich miłośników tradycyjnej pizzy serdecznie zapraszamy do restauracji mieszczącej się w poznańskiej dzielnicy Grunwald. Każdy z naszych lokal wyróżnia się nie tylko starannie opracowanym, klimatycznym wystrojem, lecz także doskonałą obsługą. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystkie złożone u nas zamówienia były realizowane na czas. Pizza jest naszą pasją i każdego dnia realizujemy ją z pełnym zaangażowaniem.

Doskonała jakość w atrakcyjnych cenach

W lokalu mieszczącym się w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald, czeka na Ciebie starannie skomponowane menu, w którym znajdziesz zarówno klasyczną pizzę, jak i propozycje nieco bardziej urozmaicone. Zależy nam na Twoim komforcie, dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę i uzupełniamy ją o najlepszą pizzę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kluczem do stworzenia najsmaczniejszej pizzy jest korzystanie ze świeżych składników, pochodzących od czołowych producentów. Nasza pizzeria, znajdująca się m.in. w dzielnicy Grunwald, zaskoczy Cię jednak nie tylko pysznym smakiem, lecz także wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

Na wszystkich miłośników włoskiej pizzy czekają bowiem liczne promocje, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się dowolną ilością Twojej ulubionej potrawy za naprawdę niewielką kwotę. Serdecznie zapraszamy zarówno do odwiedzenia jednej z naszej restauracji w mieście Poznań, jak i składania zamówień drogą telefoniczną.

Restauracja

Poznań, Mickiewicza 18a
61 842 06 58
61 842 06 59

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 11:00 - 23:00

Niedziele i Święta: 12:00 - 23:00