top

Milenium Pizza – Luboń

Ponieważ priorytetem działalności naszej pizzerii jest stały rozwój, wyszliśmy poza granice Poznania i otworzyliśmy restaurację w Luboniu. Nasz lokal oferuje wszystkim mieszkańcom tego wyjątkowego miasta doskonale skomponowane menu, w którym znajdują się zróżnicowane warianty tradycyjnej włoskiej pizzy. Podczas przygotowywania potraw nasi kucharze korzystają z najwyższej jakości składników, pochodzących od znanych producentów.

Odwiedź nasz lokal w Luboniu i ciesz się wyborną pizzą w promocyjnych cenach

Na Gości, którzy zdecydują się odwiedzić naszą pizzerię w mieście Luboń koło Poznania, czekają również bardzo atrakcyjne promocje. Pizza jest bowiem dla nas nie tylko pracą, lecz także pasją, którą staramy się dzielić z innymi. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do nas sam, czy też chcesz spędzić miły wieczór jedząc pyszną pizzę w gronie przyjaciół lub rodziny, gwarantujemy, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Przywiązujemy również ogromną wagę do jakości naszej obsługi. Klienci pizzerii w Luboniu, mieszącym się niedaleko Poznania, mogą liczyć na sprawną realizację złożonego zamówienia. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu oraz kontaktowania się z nami drogą telefoniczną.