top

Milenium Pizza - Piątkowo

Jeśli jesteś mieszkańcem osiedla Piątkowo i masz ochotę na najlepszą włoską kuchnię w Poznaniu, koniecznie odwiedź siedzibę Millenium Pizza. Nasza pizzeria oferuje Ci starannie skomponowane menu, w którym znajduje się zarówno tradycyjna pizza, jak i nasze autorskie propozycje. Doskonały smak naszych pizzy uzyskujemy dzięki najwyższej jakości składnikom, w które zaopatrujemy się od najlepszych producentów. Gwarantujemy również, że dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom naszych kucharzy, nasza pizzeria na stałe zagości na liście Twoich ulubionych restauracji.

Gwarantujemy Ci obsługę najwyższej jakości

Świetnie zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych Klientów, dlatego na wszystkich Gości, którzy zdecydują się odwiedzić naszą pizzerie na osiedlu Piątkowo w Poznaniu, czeka sympatyczna i wykwalifikowana obsługa, która każdego dnia dokłada wszelkich starań, by złożone zamówienia realizowane były na czas.

Dbamy o to, by nasza pizza spełniała wszystkie Twoje oczekiwania, dlatego przygotowana przez nas oferta obejmuje niezwykle atrakcyjne promocje, które umożliwią Ci cieszenie się dowolną ilością pysznej pizzy w bardzo przystępnych cenach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do nas sam, czy też w gronie przyjaciół bądź rodziny, w pizzerii Piątkowo w mieście Poznań z pewnością znajdziesz ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy Cię zarówno do odwiedzenia lokalu naszej pizzerii na osiedlu Piątkowo, jak i do składania zamówień drogą telefoniczną.