top

Odwiedź lokale Milenium Pizza i ciesz się najlepszą pizzą w Poznaniu

Nasze pizzerie powstały z wielkiej pasji do kuchni włoskiej. Właśnie dlatego każdego dnia staramy się wykonywać naszą pracę z oddaniem i uśmiechem na twarzy. Gwarantujemy, że nasze zaangażowanie jest widoczne nie tylko w wystroju prowadzonych przez nas restauracji, lecz także jakości podawanych potraw. Przykładamy ogromną wagę do tego, by serwowane przez nas pizze zachwycały swoim smakiem, a do tego konieczne jest korzystanie jedynie ze świeżych składników, pochodzących od najlepszych producentów na rynku. Dzięki starannie wyselekcjonowanym produktom oraz doskonałym umiejętnościom naszych kucharzy, możemy dziś śmiało powiedzieć, że to właśnie u nas przekonasz się jak smakuje najlepsza – a zapewnie również największa - pizza w Poznaniu. Co więcej, możemy również pochwalić się ciekawymi promocjami, przygotowanymi specjalnie z myślą o miłośnikach pizzy.

Millenium Pizza – klimatyczne lokale w samym sercu Poznania

Ponieważ niezwykle zależy nam na konforcie wszystkich Klientów, chcących spróbować najlepszej i największej pizzy w Poznaniu, nasze pizzerie znajdują się w różnych częściach miasta. Dzięki temu strefa dowozu potraw jest bardzo szeroka. Do Twojej dyspozycji znajdują się starannie urządzone lokale, cechujące się zarówno ciekawym, klimatycznym wystrojem, jak i najwyższą jakością podawanych potraw. W naszej pizzerii czeka na Ciebie nie tylko pyszne i niedrogie jedzenie, lecz także przyjazna i profesjonalna obsługa. Dokładamy także wszelkich starań, by każde złożone u nas zamówienie było realizowane na czas.

Serdecznie zachęcamy Cię zarówno do składania zamówień drogą telefoniczną, jak i do odwiedzenia jednej z prowadzonych przez nas restauracji, w której będziesz mógł posmakować najlepszej i największej pizzy w mieście Poznań. Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedzony, a Millenium Pizza na stałe zagości na liście Twoich ulubionych restauracji.

Restauracja

Poznań, Mickiewicza 18a
61 842 06 58
61 842 06 59

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 11:00 - 23:00

Niedziele i Święta: 12:00 - 23:00

więcej